DEZYNFEKCJA

Dezynsekcja

Deratyzacja

Kontakt

722-027-257

email: intruz-24@wp.pl

 

INTRUZ

Zwalczanie szerszeni Wrocław

Likwidacja gniazd szerszeni Wrocław to jedna z usług, jakie świadczymy w ramach naszej działalności. Firma Intruz zajmuje się profesjonalną dezynfekcją, dezynsekcją i deratyzacją. W bezpieczny sposób pomożemy Ci pozbyć się gniazda szerszeni i os. Mamy doświadczenie w zwalczaniu wszelkich szkodników i owadów, zarówno biegających, jak i latających. Jesteśmy skuteczni i dyskretni, a nasze metody są niezawodne i skuteczne. Usuwanie gniazd owadów wymaga specjalistycznego sprzętu, który niweluje ryzyko użądlenia. W przypadku szerszeni zalecana jest szczególna ostrożność, dlatego nie należy samodzielnie podejmować się likwidacji gniazda. Zaufaj profesjonalistom do spraw DDD, postaw na doświadczenie i skuteczność.

Likwidacja gniazd szerszeni Wrocław

Jak zwalczać szerszenie?

Szerszenie to wyjątkowo groźne dla człowieka owady. Ich rozmiar wzbudza strach i niechęć, a ugryzienia są bardzo bolesne i mogą powodować nasilone reakcje alergiczne. Bardzo często zdarza się, że szerszenie i osy budują swoje gniazda blisko siedzib człowieka – na dachach, strychach czy w piwnicach. Owady te często stają się agresywne. Zdarza się, że może je sprowokować kolor ubrania, zapach czy gwałtowne ruchu w niewielkiej odległości od gniazda. Dlatego, gdy tylko zauważysz w pobliżu swojego domu zwiększoną ilość tych owadów, skontaktuj się z profesjonalną firmą DDD taką jak Intruz. Zwalczanie szerszeni Wrocław przeprowadzamy przy użyciu specjalistycznego sprzętu i odzieży ochronnej, która osłania nas przed użądleniami. Samodzielne próby pozbycia się owadów mogą tylko doprowadzić do ich rozjuszenia.

Jak wygląda usuwanie gniazd szerszeni lub os?

Gniazdo os i szerszeni można bezpiecznie usunąć, stosując odpowiedni sprzęt. Firma dezynsekcja Wrocław taka jak Intruz posiada odpowiednie wyposażenie, aby w szybki sposób pozbyć się niechcianych lokatorów. Oferta zwalczania szerszeni obejmuje nie tylko mechaniczne usuwanie gniazda, ale również instalowanie specjalistycznych pułapek czy chemicznych lub naturalnych repelentów. Takie działania pozwalają pozbyć się tych owadów w pełni i zapobiec ich ponownemu osiedlaniu się. Przed przystąpieniem do ściągania gniazda aplikuje się środki, które usypiają i unieruchamiają owady, dlatego do minimum spada ryzyko ukąszeń, które mogą być szczególnie niebezpieczne dla osób uczulonych na jad. Usuwanie szerszeni Wrocław z firmą Intruz przebiega szybko i bezpiecznie.

Masz problem z nieproszonymi gośćmi w swoim domu? Zwalczanie szkodników Wrocław to nasza specjalność! Zapewniamy dyskrecję i profesjonalne podejście. Przed przystąpieniem do działania wykonujemy szczegółową inspekcję, która pozwala na dobranie odpowiedniej metody i oszacowanie skali problemu. Nasza oferta obejmuje m.in.: zwalczanie os Wrocław, deratyzacja Wrocław, dezynfekcja Wrocław i dezynsekcja Wrocław. Zaufaj naszej wiedzy i doświadczeniu, odzyskaj spokojny i czysty dom!

INTRUZ-24 – OBSZAR DZIAŁANIA

Lokalizacje w których świadczymy usługi:
Jelcz Laskowice, Oleśnica, Namysłów, Bierutów, Brzeg, Lewin Brzeski, Bystrzyca, Oława, Siechnice, Strzelin, Dobrzykowice, Wrocław, Grodków.