DEZYNFEKCJA

Dezynsekcja

Deratyzacja

Kontakt

722-027-257

email: intruz-24@wp.pl

 

INTRUZ

Zwalczanie os Wrocław

Jesteśmy firmą likwidującą wszelkie szkodniki. Naszym celem jest, aby każdy intruz w twoim domu, mieszkaniu i gospodarstwie zniknął raz na zawsze.

Skuteczność oraz dokładność to coś co nas charakteryzuje. Dopasowujemy sposób zwalczania szkodników indywidualnie do każdego klienta, w zależności od sytuacji oraz zaistniałego problemu. Zachowujemy ścisłą dyskrecje. Pojawiamy się nie przykuwając uwagi ludzi i tak samo znikamy.

Tępienie os Wrocław

Zwalczanie os Wrocław i okolice

Osy to owady, które mogą być bardzo uciążliwe dla ludzi, szczególnie w okresie letnim. Ukąszenia os są bolesne i czasem mogą powodować poważne reakcje alergiczne. W celu ochrony przed osami istnieje wiele sposobów zwalczania tych owadów. Fachowcy z zakresu zwalczania os oferują usuwanie gniazd, instalowanie pułapek oraz stosowanie naturalnych i chemicznych repelentów. Usuwanie gniazd os wymaga szczególnej ostrożności i specjalistycznego sprzętu, co oznacza, że powinno być wykonane przez doświadczonych specjalistów.

 

Oferujemy również takie usługi jak:

INTRUZ-24 – OBSZAR DZIAŁANIA

Lokalizacje w których świadczymy usługi:
Jelcz Laskowice, Oleśnica, Namysłów, Bierutów, Brzeg, Lewin Brzeski, Bystrzyca, Oława, Siechnice, Strzelin, Dobrzykowice, Wrocław, Grodków.