DEZYNFEKCJA

Dezynsekcja

Deratyzacja

Kontakt

722-027-257

email: intruz-24@wp.pl

 

INTRUZ

Zwalczanie moli Wrocław

Jesteśmy firmą likwidującą wszelkie szkodniki. Naszym celem jest, aby każdy intruz w twoim domu, mieszkaniu i gospodarstwie zniknął raz na zawsze.

Skuteczność oraz dokładność to coś co nas charakteryzuje. Dopasowujemy sposób zwalczania szkodników indywidualnie do każdego klienta, w zależności od sytuacji oraz zaistniałego problemu. Zachowujemy ścisłą dyskrecje. Pojawiamy się nie przykuwając uwagi ludzi i tak samo znikamy.

Likwidacja moli domowych, ubraniowych i spożywczych Wrocław

Zwalczanie moli Wrocław i okolice

Mole to insekty, które atakują różnego rodzaju tkaniny, w tym ubrania, dywany oraz koce, ale także żywność, taką jak płatki zbożowe czy bakalie. W zależności od rodzaju molek, które zaatakowały nasze mienie, konieczne może być zastosowanie innego sposobu ich zwalczania. Mole domowe, czyli te atakujące tkaniny w domu, można zwalczyć poprzez dokładne oczyszczenie i dezynfekcję pomieszczeń, w których się pojawiają. Dobrze sprawdzą się tu także pułapki i specjalne środki chemiczne. Natomiast w przypadku moli spożywczych, które pojawiają się na naszych zapasach żywnościowych, konieczne jest dokładne opróżnienie i oczyszczenie spiżarni oraz stosowanie specjalnych środków owadobójczych.

 

Oferujemy również takie usługi jak:

INTRUZ-24 – OBSZAR DZIAŁANIA

Lokalizacje w których świadczymy usługi:
Jelcz Laskowice, Oleśnica, Namysłów, Bierutów, Brzeg, Lewin Brzeski, Bystrzyca, Oława, Siechnice, Strzelin, Dobrzykowice, Wrocław, Grodków.