DEZYNFEKCJA

Dezynsekcja

Deratyzacja

Kontakt

722-027-257

email: intruz-24@wp.pl

 

INTRUZ

Odkomarzanie Wrocław

Komary to jedne z bardziej uciążliwych insektów, które zniechęcają do spędzania czasu w naturze. Sposobem, aby się ich pozbyć, jest odkomarzanie Wrocław przeprowadzane wokół domów i na terenach zielonych. W ten sposób można znacząco ograniczyć populacje tych owadów, a tym samym odzyskać spokój. Dzięki zastosowaniu specjalistycznych środków chemicznych i oprysków firma Intruz skutecznie pomoże Ci pozbyć się niechcianych insektów. Zwalczanie komarów Wrocław przeprowadzamy po wcześniejszej szczegółowej inspekcji, która pozwala na lokalizację siedzib insektów. Jako profesjonaliści świadczymy usługi DDD na terenie Wrocławia i okolic. Zakres naszych działań obejmuje dezynsekcję, deratyzację i dezynfekcję w domach, mieszkaniach, firmach czy gospodarstwach rolnych. Zwalczanie szkodników Wrocław z firmą Intruz jest szybkie i skuteczne.

Odkomarzanie Wrocław

Odkomarzanie we Wrocławiu i okolicach – czy komary są groźne?

Wiosna i lato to czas największej aktywności komarów. Bywają one na tyle uciążliwe, że czasem całkowicie uniemożliwiają spędzanie czasu w ogrodzie, czy na działce. Ugryzienia komarów nie są groźne dla zdrowia, jednak są nieprzyjemne i mogą wywoływać reakcje alergiczne. Może to być niewskazane szczególnie w przypadku małych dzieci. Coraz częściej dochodzi do sytuacji, w których stosowanie miejscowych środków na skórę nie wystarcza. Jedynym skutecznym sposobem jest przeprowadzenie profesjonalnego odkomarzania przez sprawdzoną firmę zajmującą się dezynsekcją. Jeśli więc Twoim problemem są komary w ogrodzie, zwalczanie tych owadów możesz zlecić firmie takiej jak Intruz. W profesjonalny sposób pomoże Ci uporać się z komarami i przywrócimy możliwość wypoczynku na świeżym powietrzu, bez uciążliwego bzyczenia i ukąszeń.

Odkomarzanie – na czym polega?

Czym jest odkomarzanie? To profesjonalny zabieg pomagający w pozbyciu się dorosłych komarów, larw i ich jaj. Najczęściej stosowaną metodą są opryski na komary, zwierające preparaty owadobójcze. Są rozpylane na terenach dokoła domów, a także roślinach, czy miejscach w pobliżu cieków wodnych, gdzie rozmnażają się te insekty. Firma Intruz wykonuje opryski na komary Wrocław, które skutecznie pomogą w pozbyciu się bzyczących owadów. Nasze działania są poprzedzone szczegółową inspekcją, w celu zlokalizowania siedzib intruzów. W przypadku komarów są to najczęściej oczka wodne, zbiorniki na wodę deszczową czy tereny położone wzdłuż dolin rzecznych. Każdy przypadek jest traktowany indywidualnie, z zachowaniem środków ostrożności. Odkomarzanie Wrocław to również dobry sposób na pozbycie się z ogrodu kleszczy i mieszków.

Firma dezynsekcja Wrocław taka jak Intruz zajmuje się zwalczaniem szkodników. Oferujemy pełny zakres usług DDD. W ramach naszych działań przeprowadzamy: dezynfekcja Wrocław, deratyzacja Wrocław, oraz dezynsekcja Wrocław. Szybko i dyskretnie pomoże Ci pozbyć się niechcianych szkodników i przywrócić spokój w Twoim domu. Sprawdź naszą ofertę!

INTRUZ-24 – OBSZAR DZIAŁANIA

Lokalizacje w których świadczymy usługi:
Jelcz Laskowice, Oleśnica, Namysłów, Bierutów, Brzeg, Lewin Brzeski, Bystrzyca, Oława, Siechnice, Strzelin, Dobrzykowice, Wrocław, Grodków.