DEZYNFEKCJA

Dezynsekcja

Deratyzacja

Kontakt

722-027-257

email: intruz-24@wp.pl

 

INTRUZ

Dezynsekcja owadów Wrocław

Dezynsekcja owadów Wrocław to sposób na szybkie pozbycie się insektów z Twojego domu. Szkodniki latające takie jak osy, muchy, komary czy mole mogą stanowić spory problem. Usunięcie ich wymaga zastosowania specjalistycznych środków. Firma Intruz wykona profesjonalną usługę dezynsekcji w Twoim domu.

Owady latające

Zwalczanie owadów w domu – szybko i profesjonalnie

Likwidacja owadów Wrocław to usługa wymagająca szybkiego i zdecydowanego działania. Jeśli zauważysz u siebie nieproszonych lokatorów, nie zwlekaj! Insekty rozmnażają się w ekspresowym tempie, potrafią chować się w najmniejszych zakamarkach domu. Ich obecność może stanowić zagrożenie dla zdrowia ludzi i zwierząt. Aby pozbyć się szkodliwych owadów, stosujemy sprawdzone metody jak zamgławianie, które pozwala dotrzeć w trudno dostępne miejsca, opryski, lampy owadobójcze, metody żelowe i chemiczne. Dzięki nim szybko i sprawnie pozbędziesz się intruzów i ich larw.

Usuwanie gniazd owadów

Owady takie jak osy czy szerszenie często zakładają gniazda w domach np. na strychu lub w piwnicy. Samodzielna próba pozbycia się ich może być bardzo niebezpieczna. Jeśli więc zauważysz w swoim domu te owady, pilnie skontaktuj się ze specjalistami – firma dezynsekcja Wrocław taka jak Intruz zajmuje się także usuwaniem gniazd insektów. Likwidacja owadów Wrocław, a także ich siedlisk zostanie przeprowadzona w sposób profesjonalny i bezpieczny dla mieszkańców.

Tępienie owadów latających w domach i mieszkaniach

Zwalczanie owadów Wrocław nie musi być procesem trudnym i długotrwałym. Korzystając z pomocy specjalistów takich jak firma Intruz, możesz skutecznie pozbyć się przykrego problemu. Nasze działania są nie tylko skuteczne, ale tez dyskretne. Zajmujemy się nie tylko tępieniem owadów latających, ale też gryzoni, owadów biegających, oraz profesjonalną dezynfekcją różnego rodzaju powierzchni. Dzięki naszym kompleksowym usługom DDD odzyskasz spokój, komfort i utrzymasz porządek i czystość w swoim domu. Działamy na terenie Wrocławia i okolic. Z naszych usług korzystają osoby prywatne, a także firmy i właściciele rozległych gospodarstw rolnych.

Intruz prowadzi tępienie owadów Wrocław we wszelkiego rodzaju obiektach mieszkalnych i biurach. Zwalczanie szkodników Wrocław i nieproszonych lokatorów w magazynach i zakładach pracy oraz domach to nasza specjalność. Pomożemy Ci pozbyć się uciążliwych intruzów. Nasze metody zawsze są dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta i skali problemu. Obszar naszych działań to również:

Poznaj szczegóły naszej oferty i nie daj się zaskoczyć szkodnikom!

INTRUZ-24 – OBSZAR DZIAŁANIA

Lokalizacje w których świadczymy usługi:
Jelcz Laskowice, Oleśnica, Namysłów, Bierutów, Brzeg, Lewin Brzeski, Bystrzyca, Oława, Siechnice, Strzelin, Dobrzykowice, Wrocław, Grodków.