DEZYNFEKCJA

Dezynsekcja

Deratyzacja

Kontakt

722-027-257

email: intruz-24@wp.pl

 

INTRUZ

Zwalczanie wszy Wrocław

Jesteśmy firmą likwidującą wszelkie szkodniki. Naszym celem jest, aby każdy intruz w twoim domu, mieszkaniu i gospodarstwie zniknął raz na zawsze.

Skuteczność oraz dokładność to coś co nas charakteryzuje. Dopasowujemy sposób zwalczania szkodników indywidualnie do każdego klienta, w zależności od sytuacji oraz zaistniałego problemu. Zachowujemy ścisłą dyskrecje. Pojawiamy się nie przykuwając uwagi ludzi i tak samo znikamy.

Likwidacja wszy Wrocław

Zwalczanie wszy Wrocław i okolice

Wszy to pasożyty, które atakują ludzi i zwierzęta, powodując świąd, podrażnienia skóry oraz choroby skórne. Są to szkodniki, które potrafią rozmnażać się bardzo szybko i zainfekować całe otoczenie. Zwalczanie wszy Wrocław to ważny proces, który wymaga skutecznych i profesjonalnych działań. Obejmuje wiele metod, w tym stosowanie specjalnych środków chemicznych oraz mechanicznych, które pozwalają na skuteczne zwalczanie populacji tych pasożytów. Ważne jest również przeprowadzenie inspekcji, w celu określenia stopnia inwazji oraz identyfikacji miejsc, w których wszy mogą ukrywać się i rozmnażać.

INTRUZ-24 – OBSZAR DZIAŁANIA

Lokalizacje w których świadczymy usługi:
Jelcz Laskowice, Oleśnica, Namysłów, Bierutów, Brzeg, Lewin Brzeski, Bystrzyca, Oława, Siechnice, Strzelin, Dobrzykowice, Wrocław, Grodków.