DEZYNFEKCJA

Dezynsekcja

Deratyzacja

Kontakt

722-027-257

email: intruz-24@wp.pl

 

INTRUZ

Zwalczanie prusaków Wrocław

Jesteśmy firmą likwidującą wszelkie szkodniki. Naszym celem jest, aby każdy intruz w twoim domu, mieszkaniu i gospodarstwie zniknął raz na zawsze.

Skuteczność oraz dokładność to coś co nas charakteryzuje. Dopasowujemy sposób zwalczania szkodników indywidualnie do każdego klienta, w zależności od sytuacji oraz zaistniałego problemu. Zachowujemy ścisłą dyskrecje. Pojawiamy się nie przykuwając uwagi ludzi i tak samo znikamy.

Tępienie prusaków Wrocław

Zwalczanie prusaków Wrocław i okolice

Prusaki to szkodniki, które potrafią bardzo szybko rozprzestrzeniać się w naszych domach i budynkach mieszkalnych. Ich obecność jest uciążliwa i niebezpieczna ze względu na to, że mogą przenosić różnego rodzaju choroby. Oferta usług zwalczania prusaków obejmuje przede wszystkim stosowanie naturalnych metod, takich jak olejek z mięty, oraz preparatów chemicznych. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że zwalczanie prusaków wymaga wykrycia źródła ich pojawiania się oraz wykonania odpowiedniej dezynfekcji pomieszczeń.

INTRUZ-24 – OBSZAR DZIAŁANIA

Lokalizacje w których świadczymy usługi:
Jelcz Laskowice, Oleśnica, Namysłów, Bierutów, Brzeg, Lewin Brzeski, Bystrzyca, Oława, Siechnice, Strzelin, Dobrzykowice, Wrocław, Grodków.