DEZYNFEKCJA

Dezynsekcja

Deratyzacja

Kontakt

722-027-257

email: intruz-24@wp.pl

 

INTRUZ

Odpluskwianie Wrocław

Intruz to firma przeprowadzająca profesjonalne odpluskiwanie Wrocław. Specjalizujemy się w usuwaniu różnorodnych szkodników, które zakłócają spokój w Twoim domu. Świadczymy pełen zakres usług DDD – dezynsekcję, deratyzację i dezynfekcję domów, biur czy gospodarstw. W szybki i dyskretny sposób pomagamy w pozbyciu się uciążliwego i wstydliwego kłopotu. Firma dezynsekcja Wrocław taka jak Intruz pomoże Ci odzyskać spokój i porządek. Zapewniamy indywidualne podejście dostosowane do rodzaju szkodników i skali problemu.

Zwalczanie pluskiew Wrocław

Odpluskwianie Wrocław – jak zlokalizować pluskwy?

Pluskwy to insekty niewielkich rozmiarów, które żywią się krwią. Gatunek cimex lectularius, czyli pluskwa domowa żywi się głównie krwią człowieka i to ten rodzaj spotykany jest najczęściej w naszych domach. Insekty te potrafią doskonale się chować, dlatego nieświadomie są przenoszone w kolejne miejsca. O obecności pluskiew w domu świadczą najczęściej pojawiające się na ciele ślady po ugryzieniu pluskwy, a także odchody w postaci ciemnych plamek na łóżkach czy innych meblach.

Tak naprawdę insekty mogą zadomowić się w każdym zakątku domu, a jaja pluskwy są trudne do zauważania. Zwalczanie pluskiew Wrocław wymaga zastosowania specjalistycznych metod, które pozwalają na dotarcie w trudno dostępne miejsca takie jak dywany, materace, listwy podłogowe i wszelkie szczeliny. Warto zaznaczyć, że usuwanie pluskiew na własną rękę obarczone jest sporym ryzykiem niepowodzenia i rozszerzeniem inwazji. Dostępne powszechnie środki owadobójcze mogą okazać się nieskuteczne. Usuwanie pluskiew Wrocław najbezpieczniej zlecić profesjonalnej firmie zajmującej się DDD.

Zastanawiasz się, ile kosztuje zwalczanie pluskiew Wrocław? Cena usługi zależy w dużym stopniu od skali problemu i wielkości zaatakowanego obszaru. Aby określić zasięg inwazji, konieczne jest przeprowadzenie szczegółowej inspekcji.

Skuteczne metody zwalczania pluskwy w domu

Jak przebiega odpluskwianie Wrocław? Opinie specjalistów na temat dezynsekcji jasno wskazują, że konieczne jest zastosowanie radykalnych środków. Jako profesjonaliści w dziedzinie DDD oferujemy tępienie pluskiew Wrocław przy użyciu różnych metod. Odpluskwianie Wrocław wymaga zastosowania środków chemicznych i preparatów owadobójczych. Firma Intruz przeprowadza zwalczanie pluskwy Wrocław przy użyciu zamgławiania ULV czy fumigacji. Dzięki tym środkom można dotrzeć w każdą szczelinę. Wymienione metody zwalczania i usuwania pluskiew cechują się wysoką skutecznością.

Odpluskwianiem we Wrocławiu i okolicach zajmuje się firma Intruz. Działamy szybko i skutecznie, a przy tym jesteśmy dyskretni i nie rzucamy się w oczy. Pojawiamy się niezauważeni i w taki sam sposób znikamy. Zwalczanie szkodników Wrocław to nasza specjalność. W ramach naszych usług takich jak dezynsekcja Wrocław, deratyzacja Wrocław i dezynfekcja Wrocław, przeprowadzamy inspekcję, która pozwala na określenie lokalizacji i skali problemu. Sprawdź naszą ofertę i pozbądź się insektów ze swojego domu!

INTRUZ-24 – OBSZAR DZIAŁANIA

Lokalizacje w których świadczymy usługi:
Jelcz Laskowice, Oleśnica, Namysłów, Bierutów, Brzeg, Lewin Brzeski, Bystrzyca, Oława, Siechnice, Strzelin, Dobrzykowice, Wrocław, Grodków.