DEZYNFEKCJA

Dezynsekcja

Deratyzacja

Kontakt

722-027-257

email: intruz-24@wp.pl

 

INTRUZ

Usuwanie mrówek Wrocław

Jesteśmy firmą likwidującą wszelkie szkodniki. Naszym celem jest, aby każdy intruz w twoim domu, mieszkaniu i gospodarstwie zniknął raz na zawsze.

Skuteczność oraz dokładność to coś co nas charakteryzuje. Dopasowujemy sposób zwalczania szkodników indywidualnie do każdego klienta, w zależności od sytuacji oraz zaistniałego problemu. Zachowujemy ścisłą dyskrecje. Pojawiamy się nie przykuwając uwagi ludzi i tak samo znikamy.

Zwalczanie mrówek Wrocław

Usuwanie mrówek Wrocław i okolice

Mrówki to szkodniki, które potrafią zdominować nasze otoczenie w krótkim czasie. Często występują w kuchniach, łazienkach oraz w pobliżu źródeł wody. Oferta usług zwalczania mrówek obejmuje przede wszystkim instalowanie pułapek, stosowanie naturalnych repelentów oraz preparatów chemicznych. Warto jednak pamiętać, że zwalczanie mrówek wymaga wykrycia źródła ich pojawiania się oraz usunięcia go w celu uniknięcia ponownego wystąpienia infestacji.

INTRUZ-24 – OBSZAR DZIAŁANIA

Lokalizacje w których świadczymy usługi:
Jelcz Laskowice, Oleśnica, Namysłów, Bierutów, Brzeg, Lewin Brzeski, Bystrzyca, Oława, Siechnice, Strzelin, Dobrzykowice, Wrocław, Grodków.