DEZYNFEKCJA

Dezynsekcja

Deratyzacja

Kontakt

722-027-257

email: intruz-24@wp.pl

 

INTRUZ

Zwalczanie insektów Wrocław

Zwalczanie insektów Wrocław – to jedna z usług DDD, dzięki której pozbędziesz się karaluchów, prusaków czy mrówek. Owady biegające kryją się bardzo często w miejscach trudno dostępnych. Nasze metody usuwają szkodniki ukryte w mieszkaniach i domach. Sprawdź, jak działamy.

Owady biegające

Zwalczanie insektów w domu i w firmie

Biegające owady budzą obrzydzenie i strach. Aby się ich pozbyć, należy przeprowadzić kompleksową dezynsekcję we wszystkich pomieszczeniach w domu czy firmie. Tępienie insektów Wrocław jest skuteczne tylko wtedy, gdy uda się usunąć zarówno dorosłe osobniki, jak i larwy czy jaja. Niestety, bywają one ukryte w najmniej spodziewanych miejscach – pod podłogą, w meblach, a nawet ubraniach.

Zwalczanie pluskiew czy karaluchów warto połączyć z gruntowną dezynfekcją pomieszczeń. Niestety, ich obecność może być szkodliwa zarówno dla ludzi, jak i zwierząt domowych. Nasze profesjonalne usługi dezynsekcji i dezynfekcji szybko i skutecznie uporają się z problemem szkodników w Twoim domu.

Dezynsekcja lokali mieszkalnych i usługowych we Wrocławiu

Firma dezynsekcja Wrocław taka jak Intruz zajmuje się zwalczaniem szkodników różnego typu. Usuwamy owady biegające i latające. W celu pozbycia się nieproszonych lokatorów stosujemy nowoczesne i niezwykle skuteczne metody: opylania, opryski, zamgławiania zimne i gorące, fumigacje, żele czy lampy owadobójcze. W każdym przypadku metodę dezynsekcji dopasowujemy do poszczególnego przypadku. To pozwala nam uzyskać jak najlepsze efekty, co przekłada się na zadowolenie naszych klientów. Zwalczanie insektów w domu, firmie czy gospodarstwie to nasza specjalność.

Dyskretny i skuteczny zabieg dezynsekcji

Tępienie insektów na własną rękę z góry skazane jest na porażkę. Aby całkowicie pozbyć się szkodników, należy dotrzeć we wszystkie możliwe miejsca. Stosowane przez nas metody to gwarancja skuteczności. Nasze działania prowadzimy w sposób dyskretny i cichy. Zwalczanie szkodników Wrocław z firmą Intruz pomoże Ci odzyskać spokój we własnym domu lub firmie. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, oraz właścicielami przedsiębiorstw.

Firma Intruz zajmuje się profesjonalnymi sposobami walki z insektami i gryzoniami. W naszej ofercie znajdują się usługi takie jak:

Zajmujemy się odpluskwianiem, zwalczaniem pluskwiaków, pleśni i grzybów, usuwaniem gniazd owadów. Likwidujemy kolonie szczurów i myszy. Zapewniamy dyskrecję i pełen profesjonalizm. Skorzystaj z usług naszej firmy i pozbądź się kłopotu jak najszybciej.

INTRUZ-24 – OBSZAR DZIAŁANIA

Lokalizacje w których świadczymy usługi:
Jelcz Laskowice, Oleśnica, Namysłów, Bierutów, Brzeg, Lewin Brzeski, Bystrzyca, Oława, Siechnice, Strzelin, Dobrzykowice, Wrocław, Grodków.