DEZYNFEKCJA

Dezynsekcja

Deratyzacja

Kontakt

722-027-257

email: intruz-24@wp.pl

 

INTRUZ

Odszczurzanie Wrocław

Czym charakteryzuje się profesjonalne odszczurzanie Wrocław? To usługa wykonywana przez specjalistów, którzy dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu potrafią dobrać właściwą metodę deratyzacji. Intruz oferuje dyskretne i sprawdzone sposoby, dzięki którym pozbędziesz się z domu wszelkich szkodników czy zarazków. 

 

Odszczurzanie Wrocław

Odszczurzanie Wrocław – dla zdrowia i bezpieczeństwa

 

Szczury są szkodnikami bardzo niebezpiecznymi. Wyróżniają się pośród innych gryzoni inteligencją i sprytem, dlatego samodzielne próby pozbycia się ich z góry skazane są na niepowodzenie. Ich populacja rozrasta się w szybkim tempie, dlatego nie należy lekceważyć sygnałów wskazujących na ich obecność. Oprócz żywych osobników mogą to być odchody lub widoczne ślady po uszkodzenia na ścianach, meblach czy w instalacji elektrycznej. Tego rodzaju szkody niosą ze sobą dodatkowe ryzyko np. pożaru. Szczury to gryzonie, które przenoszą wiele groźnych dla człowieka czy zwierząt domowych chorób. Wśród najbardziej popularnych wymienić należy:

 

  • histoplazmoza – choroba grzybowa, drogą zakażenia są odchody gryzoni, a nawet wdychanie skażonego powietrza;gorączka szczurza – wywołują ją bakterie obecne w układzie oddechowym szczurów, człowiek może zarazić się w wyniku ugryzienia, spożycia zainfekowanego pokarmu lub zainfekowania rany;
  • choroba Weila – zarazić można się przez kontakt z moczem lub odchodami zwierząt;
  • tyfus – przenoszony przez pchły bytujące na szczurach, do zakażenia dochodzi w wyniku ugryzienia;
  • gorączka krwotoczna – groźna choroba wirusowa, do zakażenia dochodzi w wyniku wdychania skażonego powietrza.

W rzeczywistości lista schorzeń jest jeszcze dłuższa. W żadnym wypadku nie można lekceważyć obecności szczurów. Jak najszybciej należy zgłosić się do specjalistów oferujących zwalczanie gryzoni Wrocław. Im szybciej zareagujesz, tym łatwiej pozbędziesz się wstydliwego kłopotu w postaci niechcianych gryzoni.

 

Jak zwalczać szczury – profesjonalna deratyzacja

Deratyzacja szczurów Wrocław to jedna z usług, jakie oferuje firma Intruz. Nasi wyszkoleni pracownicy stosują różne metody tępienia szczurów Wrocław. Zazwyczaj proces pozbycia się szkodników poprzedza szczegółowa inspekcja, mająca na celu określenie źródła i skali problemu. Następnie dostosowujemy metody – izolacja miejsca występowania szkodników, instalacja pułapek, stosowanie środków chemicznych lub naturalnych. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, mając na uwadze przede wszystkim dobro naszych klientów. Likwidacja szczurów Wrocław z firmą Intruz to szybki sposób na pozbycie się kłopotu i przywrócenie spokoju w Twoim domu.

Intruz świadczy profesjonalne usługi DDD Wrocław. Zapewniamy pełną dyskrecję – pojawiamy się, nie przykuwając uwagi i znikamy w ten sam sposób, zostawiając czysty i wolny od szkodników dom. Oferujemy pełny zakres usług:

Zaufaj wiedzy i doświadczeniu profesjonalistów. Postaw na sprawdzone i skuteczne metody, dzięki którym odzyskasz spokój i czystość w domu lub w firmie. Postaw na wykwalifikowanych fachowców z firmy Intruz

INTRUZ-24 – OBSZAR DZIAŁANIA

Lokalizacje w których świadczymy usługi:
Jelcz Laskowice, Oleśnica, Namysłów, Bierutów, Brzeg, Lewin Brzeski, Bystrzyca, Oława, Siechnice, Strzelin, Dobrzykowice, Wrocław, Grodków.