DEZYNFEKCJA

Dezynsekcja

Deratyzacja

Kontakt

722-027-257

email: intruz-24@wp.pl

 

INTRUZ

Zwalczanie myszy Wrocław

Firma Intruz oferuje profesjonalne zwalczanie myszy Wrocław. Zajmujemy się usuwaniem wszelkiego rodzaju szkodników biegających, latających i gryzoni. Wyróżnia nas pełny profesjonalizm, dyskrecja i skuteczność. Pomagamy w przywróceniu czystości i komfortu w domach, firmach i gospodarstwach rolnych.

Deratyzacja myszy Wrocław

Zwalczanie myszy Wrocław z firmą Intruz

Myszy to bardzo powszechne szkodniki, których obecność wzbudza strach i obrzydzenie. Pozbycie się tych gryzoni jest koniecznością, ze względu na niebezpieczeństwo, jakie niesie ze sobą ich obecność. Zarówno myszy, jak i szczury są nosicielami groźnych dla człowieka chorób, takich jak:

 

  • bruceloza – choroba bakteryjna przenoszona przez gryzonie, do zakażenia może dojść w wyniku bezpośredniego kontaktu ze zwierzęciem, jak również drogą wziewną poprzez wdychanie zarazków z odchodów;
  • leptospiroza – wywoływana przez bakterie choroba, którą zakazić można się poprzez błony śluzowe lub uszkodzoną skórę;
  • wścieklizna – najbardziej znane schorzenie, do zakażania dochodzi w wyniku ugryzienia lub poprzez kontakt ze śliną chorego zwierzęcia;
  • salmonella – zarazić można się, spożywając pokarm zanieczyszczony odchodami gryzoni.

Ponadto myszy prowadzą do szeregu zniszczeń w obrębie budynków, a także strat w miejscach składowania zapasów żywności. Bardzo często, aby dostać się do wnętrza, przegryzają mury, a nawet instalacje elektryczne, co stwarza dodatkowe zagrożenie. Dlatego zwalczanie myszy należy rozpocząć jak najszybciej, ab nie doprowadzić do rozrostu ich populacji.

 

Zwalczanie myszy w domu i ogrodzie

Zastanawiasz się, jak zwalczyć myszy w domu lub ogrodzie? Działania prowadzone na własną rękę zazwyczaj okazują się mało skuteczne. Deratyzacja myszy Wrocław powinna być przeprowadzona przez profesjonalistów, dysponujących odpowiednim sprzętem i zabezpieczeniami. Intruz, jako specjalistyczna firma oferująca zwalczanie gryzoni Wrocław posiada fachową wiedzę i środki, aby w krótkim czasie przywrócić czystość i spokój w Twoim domu. Podczas deratyzacji stosujemy pułapki, a także zwracamy uwagę na uszczelnianie otworów w budynkach, czy unikanie pozostawiania żywności na otwartej przestrzeni. Konieczne jest również wykonanie dezynfekcji, aby usunąć ewentualne źródła zakażenia w pomieszczeniach. Wszystkie świadczone przez nas usługi DDD Wrocław wykonujemy dyskretnie i solidnie. Pojawiamy się, nie przykuwając uwagi i równie szybko znikamy, zostawiając czysty i bezpieczny dom.

Intruz to firma zajmująca się likwidowaniem gryzoni i owadów. Pełna oferta obejmuje usługi takie jak:

Zapewniamy indywidualne podejście i pełen profesjonalizm. Przed przystąpieniem do działania przeprowadzamy szczegółową inspekcję, w celu określenia skali i rodzaju problemu. Jesteśmy skuteczni i bezwzględni dla szkodników. Liczą się dla nas efekty oraz bezpieczeństwo naszych klientów. Zaufaj doświadczeniu ekspertów od DDD, postaw na solidną i sprawdzoną firmę taką jak Intruz i pozbądź się uciążliwego kłopotu w krótkim czasie!

INTRUZ-24 – OBSZAR DZIAŁANIA

Lokalizacje w których świadczymy usługi:
Jelcz Laskowice, Oleśnica, Namysłów, Bierutów, Brzeg, Lewin Brzeski, Bystrzyca, Oława, Siechnice, Strzelin, Dobrzykowice, Wrocław, Grodków.