DEZYNFEKCJA

Dezynsekcja

Deratyzacja

Kontakt

722-027-257

email: intruz-24@wp.pl

 

INTRUZ

Zwalczanie kretów i nornic Wrocław

Zwalczanie kretów Wrocław warto zlecić profesjonalnej firmie DDD takiej jak Intruz. Skutecznie radzimy sobie z likwidacją szkodników, nie tylko gryzoni, ale również owadów latających czy biegających. Jesteśmy dyskretni i skuteczni, dzięki nam zapomnisz o uciążliwym kłopocie związanym z obecnością kreta w ogrodzie.

Zwalczanie kretów i nornic Wrocław

Zwalczanie kretów Wrocław – zabezpiecz swój ogród

Krety to z natury pożyteczne zwierzęta, dzięki którym gleba staje się lepiej napowietrzona i spulchniona. Jednak gdy pojawia się w wypielęgnowanym ogrodzie, potrafi zniweczyć wszelkie starania, a szkody, jakie wyrządza, są często nieodwracalne. To m.in. wykopane i zniszczone kwiaty, trawnik, uszkodzone korzenie warzyw. Na nic zdaje się dobra jakościowo gleba, jeśli rośliny są osłabione lub całkiem zdewastowane. Dlatego, gdy tylko w ogródku zaczynają pojawiać się kretowiny, wiele osób sięga po domowe sposoby ich zwalczania. Nie są jednak one na tyle skuteczne, aby całkowicie pozbyć się szkodliwych gryzoni. Usuwanie kretów Wrocław najlepiej zlecić profesjonalnej firmie świadczącej usługi DDD.

Nornice – zwalczanie w ogrodzie

Nornice, podobnie jak krety kopią podziemne tunele. Są aktywne głównie nocą, dlatego czasem trudno je dostrzec. Dowodem ich obecności są jednak widoczne w ziemi otwory, szczególnie jeśli są zlokalizowane blisko siebie. To wejścia do korytarzy, w których żyją. Nornice nie tylko podgryzają korzenie roślin, ale również żywią się owocami. Uszkadzają niewysokie rośliny, a nawet drzewa. Zwalczanie nornic warto zlecić profesjonalistom, którzy dysponują odpowiednią wiedzą i sprzętem. Pozbycie się tych gryzoni na własną rękę jest nie tylko kosztowne, ale też czasochłonne i rzadko kiedy skuteczne.

 

 

 

 

  Jak zwalczać nornice i krety w ogrodzie?

  Zwalczanie nornic Wrocław to jedna z usług, jakie oferujemy w ramach naszej działalności DDD. Stosujemy zróżnicowane metody, w zależności od rodzaju gryzonia. Jak zwalczać nornice na działce? A jak poradzić sobie z kretami? W obu przypadkach domowe sposoby mogą jedynie krótkotrwale przynieść rezultaty. Dlatego zwalczanie kretów i nornic należy zlecić firmie takiej jak Intruz. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem i urządzeniami mechanicznymi, a także środkami chemicznymi, które są aplikowane bezpośrednio do wnętrza tuneli. Nasi pracownicy mają odpowiednie kwalifikacje i wiedzę, dzięki czemu są efektywni, a równocześnie stosowane preparaty nie zagrażają ludziom czy innym zwierzętom.

  Deratyzacja nornic i kretów przeprowadzana jest przez wykwalifikowanych specjalistów. Intruz to firma DDD Wrocław zapewniająca pełną dyskrecję i wysoką skuteczność. Przed przystąpieniem do pracy ustalamy skalę problemu i dokładny rodzaj szkodników. Gwarantujemy indywidualne podejście, dostosowane do potrzeb klienta. W ramach naszych działań wykonujemy zwalczanie gryzoni Wrocław oraz usługi takie jak:

  Zdaj się na pomoc specjalistów i uniknij niekontrolowanych zniszczeń w ogrodzie. Już dziś skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów współpracy. Sprawdź, jak działamy i jak możemy Ci pomóc!

   

  INTRUZ-24 – OBSZAR DZIAŁANIA

  Lokalizacje w których świadczymy usługi:
  Jelcz Laskowice, Oleśnica, Namysłów, Bierutów, Brzeg, Lewin Brzeski, Bystrzyca, Oława, Siechnice, Strzelin, Dobrzykowice, Wrocław, Grodków.