DEZYNFEKCJA

Dezynsekcja

Deratyzacja

Kontakt

722-027-257

email: intruz-24@wp.pl

 

INTRUZ

Zwalczanie gryzoni Wrocław

Zwalczanie gryzoni Wrocław jest wskazane nie tylko ze względów sanitarnych. Jest to również nakaz nałożony na wszystkich właścicieli i zarządców nieruchomości. Niestosowanie się do obowiązku deratyzacji budynków grozi karą grzywny. Firma Intruz zajmuje się profesjonalnym usuwaniem szkodników.

Gryzonie

Likwidacja gryzoni – dlaczego należy je zwalczać?

Gryzonie takie jak szczury, myszy, a także kuny czy nornice to szkodniki, które roznoszą wiele groźnych chorób. Należy tu wymienić, chociażby leptospirozę czy gorączkę szczurzą. Do zakażenia może dojść zarówno poprzez ugryzienie, jak i kontakt z odchodami zwierząt. Jest to poważne zagrożenie dla zdrowia, a nawet życia ludzi i zwierząt. Tępienie gryzoni Wrocław wymaga zastosowania szeregu profesjonalnych środków, które zapobiegną ich rozprzestrzenianiu się. Ponadto szczury i myszy mogą niszczyć całe instalacje, czy konstrukcje budynków. Może to prowadzić do pożarów czy zalania budynków. Likwidacja gryzoni Wrocław jest więc niezbędna ze względów bezpieczeństwa.

Obowiązkowa deratyzacja nieruchomości

Należy pamiętać, że obowiązek deratyzacji ciąży na wszystkich właścicielach nieruchomości, a także zarządcach. Taki zabieg należy przeprowadzić przynajmniej raz do roku, najczęściej wiosną. Ma to na celu zahamowanie rozprzestrzeniania się szkodników, których populacja rozrasta się w bardzo szybkim tempie. Zwalczanie gryzoni w domu Wrocław to proces wymagający nie tylko zastosowania specjalistycznych środków, ale również wprowadzenie działań mających na celu zapobieganie przyszłym inwazjom. Chodzi tu m.in. o uszczelnienie budynku, jak również ograniczenie odpadków pokarmowych.

Profesjonalna deratyzacja z firmą Intruz

Firma dezynsekcja Wrocław Intruz zajmuje się usuwaniem wszelkiego rodzaju szkodników. Likwidujemy gryzonie przy pomocy środków chemicznych oraz mechanicznych pułapek. Nasze doświadczenie pokazało, że dzięki zastosowaniu zróżnicowanych metod, można skutecznie pozbyć się gryzoni w domu czy gospodarstwie. Zwalczanie gryzoni w ogrodzie Wrocław, a także w mieszkaniach czy magazynach to nasza specjalność. W krótkim czasie pomożemy Ci pozbyć się niechcianych lokatorów.

Intruz wykonuje zabiegi takie jak zwalczanie szkodników Wrocław. Nasza firma specjalizuje się usuwaniu gryzoni, owadów latających i biegających, a także grzybów i pleśni. Na terenie Wrocławia i okolic wykonujemy profesjonalne usługi DDD dla klientów prywatnych i firm. Oferujemy:

Poznaj nasze konkurencyjne ceny, zaufaj doświadczeniu specjalistów. Gwarantujemy dyskrecję i pełen profesjonalizm.

INTRUZ-24 – OBSZAR DZIAŁANIA

Lokalizacje w których świadczymy usługi:
Jelcz Laskowice, Oleśnica, Namysłów, Bierutów, Brzeg, Lewin Brzeski, Bystrzyca, Oława, Siechnice, Strzelin, Dobrzykowice, Wrocław, Grodków.