DEZYNFEKCJA

Dezynsekcja

Deratyzacja

Kontakt

722-027-257

email: intruz-24@wp.pl

 

INTRUZ

Zwalczanie szkodników Wrocław

Profesjonalne usuwanie szkodników najlepiej zlecić doświadczonej i sprawdzonej firmie. Intruz przeprowadzi zwalczanie szkodników Wrocław w Twoim domu, firmie i gospodarstwie. Zaufaj wiedzy specjalistów z dziedziny DDD. Sprawdź, jak możemy pomóc Ci szybko i dyskretnie pozbyć się wstydliwego problemu.

Owady latające

Owady latające – zwalczanie szkodników w miejscu zamieszkania

Problem nieproszonych lokatorów może dotknąć każdego. Wbrew powszechnemu przekonaniu intruzi tacy jak szerszenie, osy, muchy czy inne owady i insekty nie świadczą o zaniedbaniu. Problem ten może spotkać każdego, niezależnie od tego czy mieszka w dużym mieście, czy małej miejscowości. Owady latające to szkodniki, które w znacznym stopniu mogą utrudnić funkcjonowanie. Co gorsza, rozmnażają się one w szybkim tempie, dlatego nie warto zwlekać. Intruz przeprowadzi szybko i skutecznie usuwanie szkodników Wrocław, przywróci Ci spokój i komfort we własnym domu.

Owady biegające

Insekty – sposoby zwalczania szkodników we Wrocławiu i okolicach

Firma dezynsekcja Wrocław taka jak Intruz zajmuje się kompleksową dezynfekcją, deratyzacją i dezynsekcją obiektów mieszkalnych, firm i gospodarstw rolnych. Na terenie Wrocławia i okolic przeprowadzamy kompleksowe usługi DDD, które obejmują metody chemiczne, fizyczne, termiczno-chemiczne, gazowe, czy mechaniczne. Ponadto wykorzystujemy również lampy owadobójcze, zamgławianie, opryski czy metodę żelową. Nasza oferta zawsze dopasowana jest do potrzeb klienta, rodzaju intruzów i skali problemu. Tępienie szkodników Wrocław to nasza specjalność. Z naszą pomocą pozbędziesz się owadów biegających jak karaluchy, prusaki czy mrówki.

Gryzonie

Gryzonie – dyskretne niszczenie szkodników w domach i mieszkaniach

Insekty i gryzonie w domach czy obiektach magazynowych i gospodarstwach to częsty kłopot. Jest on również wstydliwy, dlatego nasze usługi wykonujemy w profesjonalny i dyskretny sposób. Pojawiamy się niepostrzeżenie i znikamy równie szybko. Likwidacja szkodników Wrocław z firmą Intruz to najlepszy sposób, by pozbyć się nieproszonych lokatorów w Twoim domu. Nasze metody likwidacji i usuwania gryzoni takich jak szczury, myszy i kuny w krótkim czasie przywrócą czystość i komfort.

Inne

Zwalczanie pluskiew, pcheł i innych szkodników

Profesjonalna dezynsekcja pomieszczeń jest konieczna również w przypadku intruzów takich jak pchły, kleszcze, pluskwy i miki. Pomimo swoich niewielkich rozmiarów, ich obecność może stanowić zagrożenie dla zdrowia. Nasze usługi obejmują również zwalczanie tego typu insektów.

Intruz pomoże Ci skutecznie pozbyć się wszelkiego rodzaju szkodników. Oferujemy skuteczne zwalczanie owadów biegających, latających i gryzoni. Świadczymy usługi takie jak:

Gdzie działamy?

Nasze usługi wykonujemy w następujących lokalizacjach: Jelcz Laskowice, Oleśnica, Namysłów, Bierutów, Brzeg, Lewin Brzeski, Bystrzyca, Oława, Siechnice, Strzelin, Dobrzykowice, Wrocław, Grodków. Poznaj pełną ofertę naszych usług DDD i pozbądź się wstydliwego kłopotu.