DEZYNFEKCJA

Dezynsekcja

Deratyzacja

Kontakt

722-027-257

email: intruz-24@wp.pl

 

INTRUZ

Dezynsekcja Wrocław

Jesteśmy firmą likwidującą wszelkie szkodniki. Naszym celem jest, aby każdy intruz w twoim domu, mieszkaniu i gospodarstwie zniknął raz na zawsze.

Skuteczność oraz dokładność to coś co nas co nas charakteryzuje. Dopasowujemy sposób zwalczania szkodników indywidualnie do każdego klienta, w zależności od sytuacji oraz zaistniałego problemu. Zachowujemy ścisłą dyskrecje. Pojawiamy się nie przykuwając uwagi ludzi i tak samo znikamy.

USŁUGI

Dezynsekcja Wrocław i okolice

Dezynsekcja to przede wszystkim walka z owadami uważanymi za szkodniki – zarówno biegającymi, jak i latającymi. Mogą to być zarówno uporczywe szkodniki domowe, np. prusaki, karaluchy, pluskwy, mrówki, mole, komary czy muchy, jak i owady atakujące drewno lub np. pchły i wszy.

Metody:

5

Opryskowa, klasyczna

5

Opylania

jest to opylanie powierzchni suchymi preparatami
5

Żelowa

polega na wyłożeniu w okolicach miejsca występowania insektów żelu zastępującego pokarm insektów, którego zadaniem jest ich wyeliminowanie.
5

Zamgławiania gorącą mgłą - termozamgławianie

5

Zamgławiania zimną mgłą - zamgławianie ultraniskoobjętościowe ULV.

5

Gazowa - fumigacja

jest to gazowe zwalczanie robaków drewno lubnych
5

Lampy owadobójcze

lampa owadobójcze lepowe lub elektrycznie wabią owady latające po czym je unieszkodliwiają.

Owady i szkodniki potrafią skutecznie utrudnić życie. Często jedynym rozwiązaniem jest profesjonalna dezynsekcja dolnośląskie. To województwo, na którego terenie prowadzimy zwalczanie szkodników w domach, mieszkaniach i biurach. Stosowane przez nas metody są szybkie i skuteczne.

Dezynsekcja – Wrocław i okolice

Problem niechcianych szkodników takich jak pluskwiaki, prusaki oraz inne owady latające i biegające może dotknąć każdego. Jest to jednak temat budzący skrajne emocje, dlatego naszym klientom zapewniamy pełną dyskrecję. Prowadzone przez nas działania wykonujemy sprawnie i szybko. Pojawiamy się i znikamy, a wraz z nami kłopotliwi lokatorzy. Nasza firma jest godna polecenia, a efekty mile zaskoczą. Zajmujemy się kompleksowym usuwaniem szkodników, oferujemy usługi takie jak dezynfekcja, deratyzacja i dezynsekcja Wrocław oraz okoliczne miasta to przybliżony obszar naszych działań.

Wrocław – dezynsekcja mieszkań, biur i gospodarstw

Dolny Śląsk i Wrocław dezynsekcja – to usługa, którą świadczymy nie tylko dla klientów indywidualnych na terenie miast. Niechciane szkodniki bardzo często pojawiają się w zakładach pracy, czy gospodarstwach rolnych. Skuteczna dezynsekcja pluskwy we Wrocławiu i okolicach to nasza specjalność. Doskonale wiemy, w jakich miejscach kryją się insekty, dlatego nasze działania przynoszą bardzo dobre efekty. Niezależnie od tego, czy problemem są mrówki, mole, komary czy szkodniki mieszkające w drewnie – nasze działania są trafione i skuteczne.

Dezynsekcja i dezynfekcja pluskwy – Wrocław

Zabudowa miejska nie chroni przed rozprzestrzenianiem się owadów i pasożytów. Wręcz przeciwnie, coraz to nowe rozwiązania, większa ilość zakamarków, szuflad i schowków ułatwia intruzom chowanie się. Szczególnie zwalczanie pluskiew bywa uciążliwe w domach i mieszkaniach. Dezynsekcja i dezynfekcja pluskiew we Wrocławiu to nasza specjalność. Nasze metody sprawiają, że docieramy w każdy ukryty kąt.

Dezynsekcja – metody

Dezynsekcja Wrocław w mieszkaniu oraz innym lokalu, przeprowadzana jest z zastosowaniem najnowszych technologii. W swojej pracy wykorzystujemy metody:

  • opryskową;
  • żelową;
  • gazową;
  • zamgławianie zimną i gorącą mgłą;
  • lampy owadobójcze.

Tak wykonana dezynsekcja prusaków we Wrocławiu i okolicznych miastach niweluje problem szkodników w krótkim czasie. Zróżnicowane sposoby pozbywania się intruzów z domu sprawiają, że owady nie są w stanie ukryć się przed ich działaniem. Zwalczanie szkodników Wrocław warto zlecić profesjonalnej firmie takiej jak Intruz.

Firma dezynsekcja Wrocław – Intruz prowadzi profesjonalne usługi DDD na terenie Dolnego Śląska. Oferujemy zabiegi zwalczania szkodników takie jak:

Zapraszamy do skorzystania z naszych kompleksowych usług. Zapewniamy pełen profesjonalizm oraz szybkie i skuteczne działanie.

INTRUZ-24 – OBSZAR DZIAŁANIA

Lokalizacje w których świadczymy usługi:
Jelcz Laskowice, Oleśnica, Namysłów, Bierutów, Brzeg, Lewin Brzeski, Bystrzyca, Oława, Siechnice, Strzelin, Dobrzykowice, Wrocław, Grodków.