DEZYNFEKCJA

Dezynsekcja

Deratyzacja

Kontakt

722-027-257

email: intruz-24@wp.pl

 

INTRUZ

Dezynfekcja Wrocław

Jesteśmy firmą likwidującą wszelkie szkodniki. Naszym celem jest, aby każdy intruz w twoim domu, mieszkaniu i gospodarstwie zniknął raz na zawsze.

Skuteczność oraz dokładność to coś co nas co nas charakteryzuje. Dopasowujemy sposób zwalczania szkodników indywidualnie do każdego klienta, w zależności od sytuacji oraz zaistniałego problemu. Zachowujemy ścisłą dyskrecje. Pojawiamy się nie przykuwając uwagi ludzi i tak samo znikamy.

USŁUGI

Dezynfekcja Wrocław i okolice

Dezynfekcji poddaje się przedmioty oraz powierzchnie, które mogły zostać skażone chorobotwórczymi mikroorganizmami (bakteriami, wirusami, grzybami lub pasożytami).

Metody:

5

Fizyczna

polega na oczyszczeniu danego przedmiotu przy użyciu pary wodnej o temperaturze od 100 do 105 stopni Celsjusza

5

Chemiczna

polega usuwaniu drobnoustrojów za pomocą środków chemicznych
5

Termiczno-Chemiczna

jest połączeniem działania środków chemicznych oraz ciepła (600 C). Środki chemiczne stosowane są tu w znacznie niższych stężeniach. Metoda służy do dezynfekcji sprzętu wrażliwego na wysoką temperaturę. nadtlenowe, czwartorzędowe związki amoniowe, alkohole, aldehydy i pochodne fenolu.

Dezynfekcja Wrocław to profesjonalna usługa mająca na celu usunięcie organizmów chorobotwórczych z wszelkiego rodzaju powierzchni i przedmiotów. Niewidoczne dla oka patogeny mogą stwarzać zagrożenie dla ludzkiego zdrowia. Naszym priorytetem jest skuteczne odkażenie i zwalczenie drobnoustrojów.

Dezynfekcja pomieszczeń – Wrocław i okolice

W każdym pomieszczeniu, w którym przebywamy, obecne są mikroskopijnych rozmiarów organizmy. Należą do nich:

  • bakterie;
  • wirusy;
  • pleśnie;
  • grzyby.

Większość z nich żyje z człowiekiem w symbiozie i nie jest szkodliwa dla zdrowia. Największy problem pojawia się, gdy dochodzi do nadmiernego namnażania się patogenów chorobotwórczych np. wirusów. Najlepszym przykładem jest wirus SARS-CoV-2, czyli cieszący się złą sławą koronawirus. Może on przetrwać na różnego rodzaju powierzchniach nawet kilka godzin. Aby się go pozbyć, należy regularnie odkażać nawierzchnie tj. biurka, blaty, klamki. Dezynfekcja pomieszczeń Wrocław umożliwia dokładne i skuteczne pozbycie się patogenów, a tym samym zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom lub pracownikom.

Odkażanie Wrocław – dla zdrowia i bezpieczeństwa

Dezynfekcja Wrocław, szczególnie w miejscach pracy ułatwia utrzymanie porządku, zapewnia komfort i chroni przed potencjalnym zakażeniem. Duże skupiska ludzi sprzyjają większej migracji bakterii i wirusów. Odkażanie Wrocław przyczynia się do podwyższenia standardu pracy i większego bezpieczeństwa. Wykonywana przez nas profesjonalna dezynfekcja Wrocław eliminuje nie tylko bakterie i wirusy, ale również krążące w powietrzu alergeny, kurz, jaja pasożytów, pleśnie i grzyby.

Dezynfekcja powierzchni Wrocław – jak wygląda?

Stosowanie różnorodnych i zaawansowanych metod odkażania pomaga w utrzymaniu czystości w domu i biurze. Jest to ważne zwłaszcza u osób cierpiących na alergię wziewną lub skórną. Dezynfekcja powierzchni Wrocław, a także pomieszczeń przeprowadzana jest w następujący sposób:

  • dezynfekcja fizyczna – drobnoustroje poddawane są działaniu wysokich temperatur przy użyciu pary wodnej;
  • dezynfekcja chemiczna – odkażanie następuje poprzez użycie środków chemicznych;
  • odkażanie termiczno-chemiczne – zastosowanie wysokich temperatur w połączeniu ze specjalistycznymi środkami. 

Dezynfekcja mieszkań Wrocław przeprowadzana jest w sposób kompleksowy i dokładny. 

Firma dezynsekcja Wrocław taka jak Intruz zajmuje się profesjonalnym usuwaniem różnego rodzaju szkodników. Oferowane usługi to m.in. dezynfekcja Wrocław, deratyzacja Wrocław, dezynsekcja Wrocław. Naszym celem jest zwalczanie szkodników Wrocław oraz na terenie Dolnego Śląska. Skontaktuj się z nami, by poznać szczegóły oferty. Zapewniamy dyskrecję i sprawną obsługę.

INTRUZ-24 – OBSZAR DZIAŁANIA

Lokalizacje w których świadczymy usługi:
Jelcz Laskowice, Oleśnica, Namysłów, Bierutów, Brzeg, Lewin Brzeski, Bystrzyca, Oława, Siechnice, Strzelin, Dobrzykowice, Wrocław, Grodków.