DEZYNFEKCJA

Dezynsekcja

Deratyzacja

Kontakt

722-027-257

email: intruz-24@wp.pl

 

INTRUZ

Deratyzacja Wrocław

Jesteśmy firmą likwidującą wszelkie szkodniki. Naszym celem jest, aby każdy intruz w twoim domu, mieszkaniu i gospodarstwie zniknął raz na zawsze.

Skuteczność oraz dokładność to coś co nas co nas charakteryzuje. Dopasowujemy sposób zwalczania szkodników indywidualnie do każdego klienta, w zależności od sytuacji oraz zaistniałego problemu. Zachowujemy ścisłą dyskrecje. Pojawiamy się nie przykuwając uwagi ludzi i tak samo znikamy.

USŁUGI

Deratyzacja Wrocław i okolice

Deratyzacja jest zabiegiem, w wyniku którego usunięte zostają szczury, myszy, kuny i inne gryzonie oraz związane z nimi niebezpieczeństwa. Jej głównym celem jest zapobieganie chorobom zakaźnym przenoszonym przez gryzonie. Deratyzacja jest obowiązkiem każdego właściciela, posiadacza bądź zarządcy nieruchomości.
Do deratyzacji wykorzystywane są:
5

Silne środki chemiczne

5

Mechaniczne pułapki

Potrzebujesz usługi takiej jak deratyzacja Wrocław? Teren Dolnego Śląska to rejon, gdzie wykonujemy nasze działania związane z usuwaniem szkodników. Szybko uporamy się z problemem niechcianych gryzoni, których obecność może wiązać się z zagrożeniem dla człowieka.

Wrocław – deratyzacja myszy, szczurów i innych gryzoni

Deratyzacja jest obowiązkowa dla wszystkich właścicieli nieruchomości. Taki zabieg najlepiej jest przeprowadzać wiosną lub jesienią. Szczury czy myszy to niejedyne gryzonie, które mogą skutecznie utrudniać życie. Do szkodników należą również kuny, nornice i krety. Niszczą one plony, a także mogą roznosić choroby, które stanowią zagrożenie dla człowieka. Zwalczanie tych szkodników bywa trudne, jednak świadczone przez nas usługi pomogą w krótkim czasie uporać się z niechcianymi gośćmi. Zapewniamy szybką i sprawną pomoc, jaką jest profesjonalna deratyzacja Wrocław. Pozostałe miasta na Dolnym Śląsku to teren naszych działań związanych ze skutecznym usuwaniem szkodników.

Deratyzacja Wrocław – cennik usług

Deratyzacja Wrocław, cennik usług ustalany jest dla każdego klienta indywidualnie. Końcowa kwota deratyzacji zależy w dużym stopniu od skali problemu, czy rodzaju gryzoni. Szkodniki mogą przebywać w pomieszczeniach mieszkalnych, biurowych, magazynach lub na otwartej przestrzeni. Szczegóły świadczonej usługi ustalamy więc, mając na uwadze specyfikę miejsca i charakter intruzów. Z doświadczenia wiemy, że lepiej działać szybko, aby nie dopuścić do rozprzestrzeniania się gryzoni na większe obszary. Mogą one stanowić zagrożenie dla ludzi i zwierząt domowych.

Firma deratyzacyjna Intruz – skuteczne metody działania

Populacja gryzoni dość szybko się powiększa, dlatego ważna jest natychmiastowa reakcja w momencie wykrycia problemu. Zwalczanie szkodników Wrocław i okolice prowadzone przez naszą firmę skutecznie zapobiega rozprzestrzenianiu się szkodników. Wykorzystujemy zarówno silne środki chemiczne, jak i pułapki mechaniczne, które w krótkim czasie pomagają w pozbyciu się nieproszonych gości. Firma dezynsekcja Wrocław taka jak Intruz zapewni dyskrecję i profesjonalną obsługę, niezależnie od gatunku szkodników.

Intruz zajmuje się świadczeniem usług DDD na terenie Wrocławia i okolic. Oferujemy pomoc w przypadku problemów związanych z każdym rodzajem szkodników. Nasza oferta obejmuje zabiegi takie jak:

Zapraszamy do kontaktu i wspólnego omówienia problemu. Zapewniamy profesjonalną obsługę i konkurencyjne ceny na rynku. Zacznij działać i zbadaj o swoje bezpieczeństwo i zdrowie.

INTRUZ-24 – OBSZAR DZIAŁANIA

Lokalizacje w których świadczymy usługi:
Jelcz Laskowice, Oleśnica, Namysłów, Bierutów, Brzeg, Lewin Brzeski, Bystrzyca, Oława, Siechnice, Strzelin, Dobrzykowice, Wrocław, Grodków.